Systémy vytápění:
  • Elektrické vytápění podlahové

Jedná se asi nejkomfortnější topný systém vůbec. Instalace systému je prováděna pomocí odporových kabelů, rohoží nebo fólií. Oproti vodnímu podlahovému vytápění, jsou nižší pořizovací náklady, snazší instalace a vyšší variabilita a efektivnost.  Lze je použít jen v některých místnostech pro zvýšení komfortu(např. koupelny). Další výhodou je regulace jednotlivých okruhů(místností) a v kombinaci s moderními, digitálními a chytrými termostaty jsou možnosti nastavení a úspor na té nejvyšší možné úrovni.

  • Elektrické vytápění akumulační a přímotopné

Nejlevnější pořizovací náklady, vhodné do objektů jako chaty, modulární stavby, ale také jako doplňková topná tělesa do průmyslových staveb a rodinných domů. Lze je také užít jako hlavní topné systémy za předpokladu, že pro ně budou použity vhodné regulační prvky a zřízena správná sazba u distributora el. energie. V takovýchto případech nemusí být  náklady za spotřebu energie enormně vysoké. Akumulační kamna a případně topné žebříky lze využít jako doplňkové topení ať už na chatách nebo v koupelnách.

  • Infra (IR) a sálavé systémy

Tyto systémy jsou vhodné především do průmyslových objektů, pro vytápění lokálních pracovišť, jelikož neohřívají vzduch, ale objekty, na které směřují. Tím lze uspořit, jelikož není třeba vytápět velké objekty, ale pouze jejich části. Dále jsou infra zářiče vhodné také do zahrádek restaurací, případně pergol, čímž lze prodloužit užitnou sezónu takového provozu. Lze využít taktéž sálavých panelů, které mohou být i svým designem vhodným doplňkem pro Vás dům, či byt. Sálavé panely jsou vhodné taktéž na specifické ohřevy a do prostředí s nebezpečím výbuchu.

  • Nezámrzné  systémy

Jsou systémy, které jak už název napovídá, zabraňují a chrání zamrznutí, ale také poškození, ať už vodního potrubí, tak např. okapových a svodových rýn, v době krutých zim. Systémy jsou vytvářeny na mírů, dle potřeb a požadavků zákazníků. U ochran potrubí a rýn je vždy užito přednastavených termostatů, tak aby provoz daných topných prvků probíhal jen tehdy, když má a byl především efektivní.

  • Regulace a dálkové ovládání (GSM) topných soustav

U všech výše uvedených variant vytápění, jsme schopni Vám nabídnou a především poradit s výběrem termostatů a dalších prvků regulujících vytápění a jeho dálkové ovládání pomocí mobilních telefonů(GSM), případně jejich automatizaci(spínání pomocí HDO, časovačů a inteligentních termostatů)

Vaše

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami ochrany osobních údajů