Průmyslové instalace

Naši elektrikáři jsou schopni zajistit průmyslové elektroinstalace ve výrobních, skladovacích i zemědělských prostorech firem. Jedná se především o elektrické instalace osvětlení, napojení technologie výroby, zásuvkové rozvody 230V i 400V, zásuvkové skříně, napojení elektrických vrat a dále systémů vytápění, ventilace a jejich regulace a také elektro práce na slaboproudých instalacích jako jsou EPS, EZS, STA a televizní antény, internet apod. Rozvody pro elektroinstalace jsou prováděny pod omítkou, v kabelových trasách kovových, drátěných a plastových žlabů, v trubkách PVC a instalačních lištách a to v prostorách výroby, skladů, v kancelářích, šatnách, kuchyních apod.

Bytové instalace

Provádíme kompletní elektroinstalace pro rodinné, bytové domy a byty, kde se jedná o kompletní dodávky elektro jako jsou přípojky NN elektrické energie, včetně elektroměrových rozvodnic, vč. poradenství s výběrem dodavatele a pak následná elektroinstalace v objektu jako je osvětlení, zásuvky 230V a 400V a napojení topení elektro- kotle, podlahové vytápění, přímotopné konvertory, ventilace, napájení centrálních vysavačů, žaluzie, napojení ČOV, čerpadel studní, a dále instalace slaboproudých instalací jako jsou EPS, EZS, STA a televizní antény, internet apod.

Veřejné a venkovní osvětlení

Provádíme komplexní dodávku, montáž, opravy a údržbu elektroinstalace veřejného a venkovního osvětlení v areálech firem a v obcích, městech a průmyslových zónách a to i za použití naší montážní plošiny.

Fotovoltaické systémy a tepelné čerpadla

Provádíme komplexní dodávku, montáž, opravy a údržbu fotovoltaických systémů a tepelných čerpadel.

Vaše
Souhlasím se zpracováním osobních údajů